Warszawski Park Przemysłowy Sp. z o.o. – powierzchnie użytkowe do wynajęcia

Warszawski Park Przemysłowy Sp. z o.o. oferuje wynajem własnych powierzchni magazynowych, biurowych, produkcyjnych i laboratoryjnych o łącznej powierzchni 13.500 m2.

Jesteśmy spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w 1993 r., zlokalizowaną w dzielnicy Targówek (łatwy dojazd z ul. Radzymińskiej przez ul. Kraśnicką lub ul. Bukowiecką). Obiekt (łącznie – 3,5 ha), składający się z 17 budynków. Nasze budynki są pod 24 godzinnym monitoringiem, teren jest ogrodzony, oświetlony i chroniony.

Nasze pomieszczenia wynajmowane są od lat przez ponad 60 firm polskich i zagranicznych.

Są to zarówno przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i firmy typowo handlowe. Naszą zaletą jest zlokalizowanie w jednym miejscu wielu dobrej jakości biur, magazynów i innych powierzchni. Ułatwia to prowadzenie zróżnicowanej działalności, a także wspomaga rozwój poszczególnych firm poprzez możliwość powiększania (względnie zmieniania) wynajmowanych pomieszczeń, stosownie do bieżących potrzeb.

Dla wygody pracowników i gości prowadzimy bufet.

Realizujemy stałą poprawę standardu naszych budynków oraz całej infrastruktury wewnętrznej. Z roku na rok w sposób widoczny polepsza się także estetyka obiektu.

Zapraszamy do kontaktu z nami!